Zula Bedava Pepsi kapak Kodları – şifreleri

pepsi kapak Şifreleri zula kodu – 101 okey plus 2019 güncel kodlar pepsi kapak şifresi, zula kodu, pepsi kapak kodu, pepsi şifresi, pepsi kapak kodları


Zula kodu – Bedava Pepsi kapak Kodları – şifreleri

Zula kodu Katılım Koşulları

 • Zula Kampanya hediyesidir, içerisinden farklı miktarlarda ZA çıkabilecek olan özel Pepsi Kasası’dır. Her Pepsi Kasası’ndan ise 10 ZA ila 1.000 ZA arasında bir hediye kazanabilirsiniz.
 • Zula Pepsi ürünlerindeki şifreleri buraya girerek de hediyenizi alabilirsiniz.
 • Zula Detaylı katılım anlatımı için de tıklayınız.
 • Zula Kampanya siyah açma halkalı Pepsi Max 250ml ve  de 330ml kutu ve de siyah kapaklı Pepsi Max 1 L ve de 1.5 L PET ürünlerinin kapaklarının altlarındaki şifrelerde maalesef 31 Mart 2019 tarihine kadar geçerlidir.
 • Zula Kampanyaya hesap başına ise ayda en fazla 30 şifre ilede  katılabilirsiniz.
 • Zula Pepsi MAX hariç PET ürün şifreleri bu kampanyada geçerli değildir.
 • Zula Pepsi ürünlerinden çıkan şifrelerin her biri ile de yalnızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait faydası için geçerlidir. Ürün ve de hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler de iade edilmez.
 • Zula Kampanya stoklarla sınırlıdır.
 • Zula Kampanya sadece tüketicilere yöneliktir. Kampanya şartlarının kötüye kullanılması yada kampanya hediyelerinin ticaretinin yapılması da yasaktır. Böyle bir durumun fark edilmesi halinde ise hediyelerin iptali gerçekleştirilebilir.
 • Zula Katılımcı, PepsiCola yada kampanya ortağı şirketlerden kaynaklanan da nedenlerle katılmış olduğu bu  bir kampanyadan faydalanamadığı takdirde  ise Pepsi katılımcıya karşı yükümlülüğünü de mevcut diğer kampanyalarından herhangi birinden katılımcıyı  da yararlandırmak suretiyle yerine getirmiş sayılacaktır.
 • Zula Kampanyaya katılan herkes, bu kampanya koşullarını da aynen kabul etmiş sayılır. Pepsi kampanyayı durdurma ve de koşullarını değiştirme hakkını da saklı tutar.
 • Zula Şifre ekranında yaşanacak teknik aksaklıklardan  da Pepsi sorumlu değildir.

2018 pepsi kapak şifresi, 2018 ücretsiz pepsi kodları, 2018 çip, bedava pepsi kapak şifresi, 2018 – 2019 bedava pepsi kapak şifreleri , 2018 – 2019 kullanılmamış pepsi kapak şifreleri,2018güncel 2019 pepsi kodları

Pepsi kapak şifreleri – kodları 2019

Güncel Kullanılmamış Pepsi Kodları Mart 2019

FRNBAC3F

FASA5ER8

FVNNDZ27

pepsi kapak şifresi kodu: FCTKFK7U

pepsi kapak şifresi kodu 2: F7MU7BHA

pepsi kapak şifresi kodu 3:  FJUTMKCP

pepsi kapak şifresi kodu 4: F3YU2T8C

Zula Pepsi Max Şifresi:FNPRYAFJ

Zula kasası için pepsi şifresi: FNP8L2PM

Zula kasası pepsi kapak kodları: F4HEVBB2

Eğer buradan kod alamazsanız diğer yazılarda ki kodları deneyebilirsiniz, burayı sürekli güncelleyemiyorum !

PEPSİ KODLARI YENİLENDİ !

FRF3ZHAL

FBRZZRVY

FCALP4JS

FM5FK29U

FDV43E94

FBF8PVBM

FKJ3J9ZJ

Sürekli güncel pepsi kodlarını her yazımda paylaşmaya ve güncellemeye fakat bazen bazı sayfaları gözden kaçırabiliyorum bu yüzden her zaman ana sayfaya gelerek son yazıda yer alan kodları denemenizi tavsiye ederim 🙂

77 Comments - Add Comment

Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İpucu: Sağ altta yer alan bildirim butonuna basarak bildirimleri açarsanız kodlar paylaşıldığı anda size bildirim gelir 🙂 (Google Chrome Kullanın)