Zula Bedava Pepsi Kapak Kodları – Şifreleri

Merhaba değerli ziyaretçilerimiz  “Ücretsiz Pepsi Kodu” paylaşmaya devam ediyoruz. Bu kodları en çok ZULA oyunu için talep ediyorlar. Bu yazı sabit kalacaktır ve 2020 yılı boyunca güncel ZULA oyunu pepsi kapak şifreleri paylaşılacaktır. Yazının güncelleneceği saatleri sizlerle duyuracağız. 2020 güncel pepsi kapak şifreleri/kodları tek kullanımlıktır bu yüzden paylaşıldığı zaman ilk yükleyen siz olmalısınız yoksa uyarı alabilirsiniz.  Türk yapımı FPS tarzında olan ZULA oyununda 10-1.000 ZA kazanarak Zula kasaları açabilirsiniz.  Pepsi kapak Şifreleri zula kodu olarak kullanılabiliyorlar.  Aynı zamanda 101 okey plus oyunu için 2020 güncel kodları olarak da işe yarıyor. 

Zula kodu Katılım Koşulları

  • Zula Kampanya hediyesidir, içerisinden farklı miktarlarda ZA çıkabilecek olan özel Pepsi Kasası’dır. Her Pepsi Kasası’ndan ise 10 ZA ila 1.000 ZA arasında bir hediye kazanabilirsiniz.
  • Zula Kampanyaya hesap başına ise ayda en fazla 30 şifre ilede  katılabilirsiniz.
  • Zula Pepsi MAX hariç PET ürün şifreleri bu kampanyada geçerli değildir.
  • Zula Pepsi ürünlerinden çıkan şifrelerin her biri ile de yalnızca tek bir kampanyadan faydalanabilirsiniz, şifreler ilk kullanımınızda sadece katıldığınız kampanyaya ait faydası için geçerlidir. Ürün ve de hizmet iptal ve iadelerinde, kullanılmış şifreler de iade edilmez.

Sürekli güncel pepsi kodlarını her yazımda paylaşmaya ve güncellemeye fakat bazen bazı sayfaları gözden kaçırabiliyorum bu yüzden her zaman ana sayfaya gelerek son yazıda yer alan kodları denemenizi tavsiye ederim. 🙂

Bedava Pepsi Kapak Şifreleri Paylaşımına Rağmen Kod Alamadım Ne Yapmalıyım ?

Her gün paylaştığımız ücretsiz kodlara rağmen hala kod alamadıysanız bir adet yorum bırakarak kod isteyebilirsiniz. Elimizden geldiğince bize ulaşan tüm kodları size iletmeye çalışıyoruz. Yorum atan kişiler arasından rastgele seçim yaparak kod gönderiyoruz. Bazen çok yoğunluk olabiliyor, çok fazla kullanılmamış pepsi kodu isteyen olabiliyor ve herkese kod gönderme sözü vermiyoruz bu yüzden. Ya da beklemeden kod üretmek için pepsi kod üretici aracımıza bakınız.


guest
1.4K Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sdddas
sdddas
3 ay önce

aynen

Aman
Aman
4 ay önce

Kodver oc

bahadır
bahadır
4 ay önce

kod ıstıyoom

Ahmet
Ahmet
4 ay önce

Yazdım ama cevap veren yok

Ahmet
Ahmet
4 ay önce

Kod atarmısınız?

ismail
ismail
4 ay önce

abi banada lutfen

1 35 36 37