Yüzlerce Mutlu İnsan !

Merhaba arkadaşlar uzun süredir sizlere pepsi kodları dağıtıyorum yeri geliyor bazı arkadaşların eleştirilerine maruz kalıyoruz bazen hakaret ediyorlar ama bugün hepsine bir son vermek ve dağıtılan kodları göstermek adına bu yazıyı yazıyorum.

Site açıldıktan bu yana 700’e yakın pepsi kodunu sizlerle paylaştık, bu sayı daha fazladır emin olun ama ben bu kadar diyorum. Mail ile, yorumlarla dağıttığımız, özelden mesajla gönderdiğimiz daha yüzlerce kod var. Tüm bu dağıttığımız kodlara rağmen arada gözümüzden kaçanlar kod alamayanlar olduysa özür dileriz.

Bunlara ek olarak hesaplarımıza yazan insanlara da kod gönderiyorduk fakat bazı arkadaşlardan kaynaklı sorunlardan dolayı artık kimseye göndermiyoruz.

Pepsi Kodu Kazanan İnsanlar

Bugün sizlere pepsi kodu alan bazı arkadaşların resimlerini paylaşmak istedik burada 6-7 kişi koyabildim çünkü herkesi resimle buraya koymaya kalksam bunları hazırlamak için 1-2 haftamı ayırmam gerekirdi. Emin olun bunların haricinde siteye yorum atan bana özel mesaj yazan daha bir sürü insan var. Kodu alıp direk oyuna girip hiçbir şey yazmayanları söylemiyorum bile 😀 .

Her şeye rağmen biz kod paylaşımına devam edeceğiz. Sloganımız hızlı ve takipte olan kazanır 🙂

6 Comments - Add Comment

Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İpucu: Sağ altta yer alan bildirim butonuna basarak bildirimleri açarsanız kodlar paylaşıldığı anda size bildirim gelir 🙂 (Google Chrome Kullanın)