YENİ Bedava Pepsi Kodu 2021 (Sürekli Güncellenir)

Merhaba sürekli güncellenen ve her zaman paylaşımını yaptığımız “Ücretsiz Pepsi Kodu” serimize devam ediyoruz. Bu yazı sabit kalacaktır ve 2021 yılı boyunca güncel pepsi kapak şifreleri paylaşılacaktır. Yazının güncelleneceği zamanı gün içinde belirli aralıklarla duyuracağız. 2021 güncel pepsi kapak şifreleri/kodları tek kullanımlıktır. Bu yüzden paylaşıldığı zaman ilk yükleyen siz olmalısınız yoksa “Bu kod daha önce kullanılmıştır.” uyarısı alabilirsiniz.

Gazlı içecek tüketimi giderek yaygınlaşıyor ve Pepsi özellikle rakip firması olan Coca Cola’nın önüne geçmek için Türkiye’de çoğu firmayla anlaşma imzalıyor ve bu kodlarla hediye kazanmanızı sağlıyor. Örneğin bu kampanya ile Zynga firmasının yapımı olan 101 Okey Plus oyununda 25.000 bedava çip kazanabilirsiniz. Diğer bir örnek ise Türk yapımı FPS tarzında olan ZULA oyununda 10-1.000 ZA kazanarak Zula kasaları açabilirsiniz.

 #Sağlıklı Kal  TR 

Kampanyaya katılarak uygulamalar/oyunlar içinde promosyon kazanabilirsiniz:

 • 101 Plus
 • Batak İhaleli
 • Çanak King
 • Çanak 101 Okey
 • Çanak Okey
 • Çanak Okey Plus
 • Maça Kızı Plus
 • Mynet Oyun
 • Okey Plus
 • Pepsi Kafa Topu 2
 • Tavla
 • Tavla Plus
 • Zula

Ücretsiz pepsi kodu kampanyasına Fruko Meşrubat tarafından Türkiye için özel olarak üretilmiş 330 ML kutu pepsi, 250 ML kutu pepsi, Gümüş açma halkalı kutu pepsiler, Siyah halkaya sahip kutu pepsiler ve Pepsi Max 1 litre ile katılabilirsiniz. Pepsi Max şifreleri şu sıralar çokça bulunuyor.

Bedava Pepsi Kapak Şifreleri Nerede Yazıyor?

Pepsi kapaklarını elinize aldıktan sonra aydınlık bir ortamda kapağı ışığa tutarak kazınmış kodu görebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var eğer arka arkaya birçok hatalı kod girerseniz, şifre girme hakkınız bir süre bloke edilebilir bu yüzden pepsi kodunu dikkatlice okumalısınız.

Ücretsiz Pepsi Kodu Programları Gerçek mi?

Bize sürekli sosyal medya hesaplarımızdan gelen bir soruya cevap vermek istiyorum “pepsi kodu üretici, pepsi kodu programı” gibi başlıklarla paylaşılan tüm içerikler gerçek dışıdır! Bu programları bilgisayarınıza kesinlikle kurmayın çünkü çoğu virüs içeriyor ve bu virüsler sizin bilgisayarını ele geçirebilir, bilgilerinize erişebilir. Hatta bu tarz programlar sizin Facebook hesabınızı ele geçirip, sahte paylaşımlarda bulunabilir.

Biz de isteriz sizinle yüzlerce ücretsiz pepsi kodu paylaşmayı fakat elimizde sınırlı sayıda kod var ve bu yüzden sürekli güncel kalamayabiliriz ayrıca aşağıda ki paylaştığımız kodlar tek kullanımlık olduğu için kullanılmamış kodları yakalamanız zor olabilir. 2018 yılında paylaşmaya başladığımız sürekli güncel pepsi kodları yazımızı hergün artık buradan güncelleyerek devam edeceğiz. Bu yüzden son kodlara erişmek için her zaman son yazıları kontrol etmelisiniz.

Bedava Pepsi Kapak Şifreleri Paylaşımına Rağmen Kod Alamadım Ne Yapmalıyım?

Her gün paylaştığımız ücretsiz kodlara rağmen hala kod alamadıysanız bir adet yorum bırakarak kod isteyebilirsiniz. Elimizden geldiğince bize ulaşan tüm kodları size iletmeye çalışıyoruz. Yorum atan kişiler arasından rastgele seçim yaparak kod gönderiyoruz. Bazen çok yoğunluk olabiliyor, çok fazla kullanılmamış pepsi kodu isteyen olabiliyor ve herkese kod gönderme sözü vermiyoruz bu yüzden. Ya da beklemeden kod üretmek için pepsi kod üretici aracımıza bakınız.


guest
2.4K Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ALPERFEN
ALPERFEN
3 ay önce

zula kodu istiyorum

Emre
Emre
3 ay önce

zula kod verebilir misiniz

Furkan
Furkan
3 ay önce

101 okey plus için sifre verir misiniz lütfen

Emre
Emre
3 ay önce

Kod verir misin

Buğçek özer
Buğçek özer
3 ay önce

Merhaba kod lazım

Mert
Mert
3 ay önce

Pepsi kod verirmisin

Agjffb
Agjffb
3 ay önce

Kod isterim

mehmethan
mehmethan
3 ay önce

kod Gönderiri misin?

Abdurrahman
Abdurrahman
3 ay önce

Pepsi kodu verirmisin

Burak Güzel
Burak Güzel
3 ay önce

Kod verirmisin

ali
ali
3 ay önce

101 plus kod gönderir misin

Ahsen Demirci
Ahsen Demirci
3 ay önce

Tica etsem Kod atabilirmisiniz çanak okey için

tugce
tugce
3 ay önce

kod verir misin

Arda Kaya
Arda Kaya
3 ay önce

Merhaba derslere giremiyorum bana 10 tane kod yollarmisiniz lütfen

Enes
Enes
4 ay önce

Kod atarmısınız lütfen

Enes
Enes
4 ay önce

101 okey kod istiyorum

MarulBey
MarulBey
4 ay önce

101 plus kod gönderir misin

au8ra3
au8ra3
4 ay önce

kod istiyorum acil

Ajjswhzush
Ajjswhzush
4 ay önce

Pepsi kodu atarmısınız

Uğur
Uğur
4 ay önce

Kod

Yasin
Yasin
4 ay önce

Kod 101 okey

1 61 62 63