YENİ Bedava Pepsi Kodu 2020 (Sürekli Güncellenir)

Merhaba sürekli güncellenen ve her zaman paylaşımını yaptığımız “Ücretsiz Pepsi Kodu” serimize devam ediyoruz. Bu yazı sabit kalacaktır ve 2020 yılı boyunca güncel pepsi kapak şifreleri paylaşılacaktır. Yazının güncelleneceği zamanı gün içinde belirli aralıklarla duyuracağız. 2020 güncel pepsi kapak şifreleri/kodları tek kullanımlıktır. Bu yüzden paylaşıldığı zaman ilk yükleyen siz olmalısınız yoksa “Bu kod daha önce kullanılmıştır.” uyarısı alabilirsiniz.

Gazlı içecek tüketimi giderek yaygınlaşıyor ve Pepsi özellikle rakip firması olan Coca Cola’nın önüne geçmek için Türkiye’de çoğu firmayla anlaşma imzalıyor ve bu kodlarla hediye kazanmanızı sağlıyor. Örneğin bu kampanya ile Zynga firmasının yapımı olan 101 Okey Plus oyununda 25.000 bedava çip kazanabilirsiniz. Diğer bir örnek ise Türk yapımı FPS tarzında olan ZULA oyununda 10-1.000 ZA kazanarak Zula kasaları açabilirsiniz.

 #EvdeKal  H59UM327 

Kampanyaya katılarak uygulamalar/oyunlar içinde promosyon kazanabilirsiniz:

 • 101 Plus
 • Batak İhaleli
 • Çanak King
 • Çanak 101 Okey
 • Çanak Okey
 • Çanak Okey Plus
 • Maça Kızı Plus
 • Mynet Oyun
 • Okey Plus
 • Pepsi Kafa Topu 2
 • Tavla
 • Tavla Plus
 • Zula

Ücretsiz pepsi kodu kampanyasına Fruko Meşrubat tarafından Türkiye için özel olarak üretilmiş 330 ML kutu pepsi, 250 ML kutu pepsi, Gümüş açma halkalı kutu pepsiler, Siyah halkaya sahip kutu pepsiler ve Pepsi Max 1 litre ile katılabilirsiniz. Pepsi Max şifreleri şu sıralar çokça bulunuyor.

Bedava Pepsi Kapak Şifreleri Nerede Yazıyor?

Pepsi kapaklarını elinize aldıktan sonra aydınlık bir ortamda kapağı ışığa tutarak kazınmış kodu görebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var eğer arka arkaya birçok hatalı kod girerseniz, şifre girme hakkınız bir süre bloke edilebilir bu yüzden pepsi kodunu dikkatlice okumalısınız.

Ücretsiz Pepsi Kodu Programları Gerçek mi?

Bize sürekli sosyal medya hesaplarımızdan gelen bir soruya cevap vermek istiyorum “pepsi kodu üretici, pepsi kodu programı” gibi başlıklarla paylaşılan tüm içerikler gerçek dışıdır! Bu programları bilgisayarınıza kesinlikle kurmayın çünkü çoğu virüs içeriyor ve bu virüsler sizin bilgisayarını ele geçirebilir, bilgilerinize erişebilir. Hatta bu tarz programlar sizin Facebook hesabınızı ele geçirip, sahte paylaşımlarda bulunabilir.

Biz de isteriz sizinle yüzlerce ücretsiz pepsi kodu paylaşmayı fakat elimizde sınırlı sayıda kod var ve bu yüzden sürekli güncel kalamayabiliriz ayrıca aşağıda ki paylaştığımız kodlar tek kullanımlık olduğu için kullanılmamış kodları yakalamanız zor olabilir. 2018 yılında paylaşmaya başladığımız sürekli güncel pepsi kodları yazımızı hergün artık buradan güncelleyerek devam edeceğiz. Bu yüzden son kodlara erişmek için her zaman son yazıları kontrol etmelisiniz.

Bedava Pepsi Kapak Şifreleri Paylaşımına Rağmen Kod Alamadım Ne Yapmalıyım?

Her gün paylaştığımız ücretsiz kodlara rağmen hala kod alamadıysanız bir adet yorum bırakarak kod isteyebilirsiniz. Elimizden geldiğince bize ulaşan tüm kodları size iletmeye çalışıyoruz. Yorum atan kişiler arasından rastgele seçim yaparak kod gönderiyoruz. Bazen çok yoğunluk olabiliyor, çok fazla kullanılmamış pepsi kodu isteyen olabiliyor ve herkese kod gönderme sözü vermiyoruz bu yüzden. Ya da beklemeden kod üretmek için pepsi kod üretici aracımıza bakınız.


TIKLA KODLAR GELSİN!
Bildir
guest
1827 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
isra
isra
30 gün önce

kod ltf

Serkan
Serkan
1 ay önce

Kod istiyorum

Muhammet
Muhammet
1 ay önce

Kod istiyorum okey plasa

Önder
Önder
1 ay önce

Kod istiyorum

Snnkaya
Snnkaya
1 ay önce

Kod ltf

Msl
Msl
1 ay önce

Kod istiyorum

birce
birce
1 ay önce

kod yollar mısınızz

hasan zengin
hasan zengin
1 ay önce

kod ltf

Rahmi
Rahmi
1 ay önce

Kod gönder

Muharrem
Muharrem
1 ay önce

kod istiyorum

isimsiz
isimsiz
1 ay önce

KOD İSTİYORUM

Seda
Seda
1 ay önce

Kod istiorum

Dygmr
Dygmr
1 ay önce

Kod yollar mısınız

Yiğithan
Yiğithan
1 ay önce

Rica etsem bi kod verebilirmisiniz

Nesli
Nesli
1 ay önce

Kodd istiyorum

james
james
1 ay önce

selam bende kod istiyorum

ABDULLAH
ABDULLAH
1 ay önce

KOD İSTİYORUM

Simge
Simge
1 ay önce

Kod alabilir miyim:)

Ahmet
Ahmet
1 ay önce

Kod istiyorum

Ali
Ali
1 ay önce

Abi bi kod atsana

Erol
Erol
1 ay önce

Kod

Bülent
Bülent
1 ay önce

Reis versene bı kod

Ergün
Ergün
1 ay önce

Kod istiyorum

sgdfg
sgdfg
1 ay önce

wesdfghbnm

1 40 41 42