100+ SIFIR Bedava Pepsi Kodu 2019 (Sürekli Güncellenir)

Merhaba sürekli güncellenen ve her zaman paylaşımını yaptığımız “Ücretsiz Pepsi Kodu” serimize devam ediyoruz. Bu yazı sabit kalacaktır ve 2019 yılı boyunca güncel pepsi kapak şifreleri paylaşılacaktır. Yazının güncelleneceği saatleri sizlerle duyuracağız. 2019 güncel pepsi kapak şifreleri/kodları tek kullanımlıktır bu yüzden paylaşıldığı zaman ilk yükleyen siz olmalısınız yoksa uyarı alabilirsiniz.

Gazlı içecek tüketimi giderek yaygınlaşıyor ve Pepsi özellikle rakip firması olan Coca Cola’nın önüne geçmek için Türkiye’de çoğu firmayla anlaşma imzalıyor ve bu kodlarla hediye kazanmanızı sağlıyor. Örneğin bu kampanya ile Zynga firmasının yapımı olan 101 Okey Plus oyununda 25.000 bedava çip kazanabilirsiniz. Diğer bir örnek ise Türk yapımı FPS tarzında olan ZULA oyununda 10-1.000 ZA kazanarak Zula kasaları açabilirsiniz.

Kampanyaya katılarak uygulamalar/oyunlar içinde promosyon kazanabilirsiniz:

 • 101 Plus
 • ZULA
 • Okey Plus
 • Çanak Okey Plus
 • Pool Live Tour
 • Sanalika
 • Tavla, Tavla Plus
 • Maça Kızı Plus
 • Çanak 101 Okey
 • Batak, Okey
 • Mynet Oyun
 • Rumy Plus

Ücretsiz pepsi kodu kampanyasına Fruko Meşrubat tarafından Türkiye için özel olarak üretilmiş 330 ML kutu pepsi, 250 ML kutu pepsi, Gümüş açma halkalı kutu pepsiler, Siyah halkaya sahip kutu pepsiler ve Pepsi Max 1 litre ile katılabilirsiniz. Pepsi Max şifreleri şu sıralar çokça bulunuyor.

Bedava Pepsi Kapak Şifreleri Nerede Yazıyor ?

Pepsi kapaklarını elinize aldıktan sonra aydınlık bir ortamda kapağı ışığa tutarak kazınmış kodu görebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken bir nokta var eğer arka arkaya birçok hatalı kod girerseniz, şifre girme hakkınız bir süre bloke edilebilir bu yüzden pepsi kodunu dikkatlice okumalısınız.

Ücretsiz Pepsi Kodu Programları Gerçek mi ?

Bize sürekli sosyal medya hesaplarımızdan gelen bir soruya cevap vermek istiyorum “pepsi kodu üretici, pepsi kodu programı” gibi başlıklarla paylaşılan tüm içerikler gerçek dışıdır ! Bu programları bilgisayarınıza kesinlikle kurmayın çünkü çoğu virüs içeriyor ve bu virüsler sizin bilgisayarını ele geçirebilir, bilgilerinize erişebilir. Hatta bu tarz programlar sizin Facebook hesabınızı ele geçirip, sahte paylaşımlarda bulunabilir.

Biz de isteriz sizinle yüzlerce ücretsiz pepsi kodu paylaşmayı fakat elimizde sınırlı sayıda kod var ve bu yüzden sürekli güncel kalamayabiliriz ayrıca aşağıda ki paylaştığımız kodlar tek kullanımlık olduğu için kullanılmamış kodları yakalamanız zor olabilir. 2018 yılında paylaşmış olduğumuz 2018 sürekli güncel pepsi kodları yazımızı artık güncellemeyi bıraktık ve buradan devam edeceğiz. Bu yüzden son kodlara erişmek için her zaman son yazıları kontrol etmelisiniz.

Aşağıda farklı yerlerden topladığımız bedava pepsi kapak kodlarını bulabilirsiniz.

Ücretsiz Pepsi Kodu Listesi 2019 – 1 (Pepsi Şifreleri)

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu: BTB3UR5C

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FFS2ZBSPT

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:F5NNHYDY

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FFYNANSSZ

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FJLYCDSF

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FSVEUPC5

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:BK8ACJUC

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FFAHBCS9M

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FHV22H22

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FHHASC3SY

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FCUPAHTL

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:B9KZCTN3

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FY2MFFUS

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FF42L47RK

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FUCJABCT

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu:FNZNFB4S

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu: FFDKAJHA8

Ücretsiz Pepsi Kapak Kodu: FB78FLSV

Bedava Pepsi Kapak Şifreleri Listesi – 2

Bedava Pepsi Kapak Kodu: FDDR527U

Bedava Pepsi Kapak Kodu: F4JMMMJR

Bedava Pepsi Kapak Kodu: FDSTNHMN

Bedava Pepsi Kapak Kodu: F3RV5CJK

Bedava Pepsi Kapak Kodu: F3CE49TV

Bedava Pepsi Kapak Kodu: F3CE49TV

Bedava Pepsi Kapak Kodu: FHJNNFHM

Bedava Pepsi Kapak Kodu: FJVSDR49

Bedava Pepsi Kapak Kodu: F4LLDTPC

Bedava Pepsi Kapak Kodu: F29RMLMH

Bedava Pepsi Kapak Kodu: FTAHU95A

Bedava Pepsi Kapak Kodu: F5B8ACMS

Bedava Pepsi Kapak Şifreleri Paylaşımına Rağmen Kod Alamadım Ne Yapmalıyım ?

Her gün paylaştığımız ücretsiz kodlara rağmen hala kod alamadıysanız bir adet yorum bırakarak kod isteyebilirsiniz. Elimizden geldiğince bize ulaşan tüm kodları size iletmeye çalışıyoruz. Yorum atan kişiler arasından rastgele seçim yaparak kod gönderiyoruz. Bazen çok yoğunluk olabiliyor, çok fazla kullanılmamış pepsi kodu isteyen olabiliyor ve herkese kod gönderme sözü vermiyoruz bu yüzden.

242 Comments - Add Comment

Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İpucu: Sağ altta yer alan bildirim butonuna basarak bildirimleri açarsanız kodlar paylaşıldığı anda size bildirim gelir 🙂 (Google Chrome Kullanın)