Pepsi zula kapak şifreleri 2019

Pepsi zula kapak şifreleri 2019

Pepsi kodlarına erişebildiğiniz taktirde birçok oyunda kampanyadan yararlanabilirsiniz. Özellikle de Zula’da yararlanabileceğiniz çok güzel keşifler bulunmakta. Tek yapmanız gereken yazı içerisindeki kodlara erişmek ve bunları sırayla denemek. Aksi taktirde sizden önce davrananlar olabilir. Kodlar 250ml ile 330ml kutularında bulunduğu için sadece bu kutulara odaklanalım. Belirtilen durum haricindeki kodlar geçersiz olacaktır. Bu nedenle lafı fazla uzatmadan hemen kodu nasıl etkinleştirebildiğimize bakalım:

1. Öncelikle dikkat etmeniz gereken ayrıntılardan biri kodlardan en az birine sahip olmanız. Sizler için bu kodları, yazının alt kısmında paylaşacağız. Bu kodlardan kullanılmamış olanını seçerek işe başlayabiliriz.

2. Zula hesabınıza giriş yapın. Şifrenizi ve e-postanızı doğru girdiğinizden emin olun. Bunun haricinde hesabınız yok ise kayıt olabilirsiniz. 
Giriş yaparken: http://hesap.zulaoyun.com/
Kayıt olurken: https://hesap.zulaoyun.com/kayit/yeni bağlantılarını kullanabilirsiniz.

3. Giriş yaptıktan sonra profilinize doğru ilerleyin. Alt kısımda bulunan Pepsi kodu ekleye tıklayarak işleminizi gerçekleştirmeye yaklaşabilirsiniz. Kod ekleme konusunda tedirgin iseniz kesinlikle güvenlik bakımından bir sıkıntı çekmeyin. Yapmanız gereken tek şey kodu yapıştırıp denemek. Bu kadar basit bir işlem aslında. 

4. Pepsi kodu ekle butonuna tıkladıktan sonra gelen sayfada aşağı doğru in. Etrafında Pepsi fotoğrafları bulunacaktır. Siz aşağı doğru ilerlemeye devam edin. Kapak altında bulunan veya size verdiğimiz kodlardan birini deneyerek gönder tuşuna basın.

5. Evet, işleminiz bu kadar basit ve kısa. Aşağıdaki kodlardan birini deneyerek siz de bu fırsattan yararlanabilir, rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

kapak şifresi: 4HCHKEKT

KAPAK ŞİFRESİ 2: PEPTKPFZ

KAPAK ŞİFRESİ3: http://bc.vc/dhJFB5K

KAPAK ŞİFRESİ 4: http://bc.vc/FMSvbO8

KAPAK ŞİFRESİ 5: http://bc.vc/UswytIo

5 Comments - Add Comment

Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İpucu: Sağ altta yer alan bildirim butonuna basarak bildirimleri açarsanız kodlar paylaşıldığı anda size bildirim gelir 🙂 (Google Chrome Kullanın)