Mynet Oyun Pepsi Kapak Şifreleri

Pepsi max ve pepsi kutuları kapaklarında boş yok !!! Buradaki bulunan gümüş halka kapak ve siyah kapakların altında bulunan mynet oyun pepsi kodları ile mynet oyunda kullanılabilecek 2.5 ml chip hediye. Bu hediye olan 2.5 ml chip kullanımı için sadece yapılması gereken nokta ise sadece bu kapaklarda bulunmakta olan şifreleri pepsi facebook sayfasında ilgili alana göndermek. Kampanyaya katılım için belirli olan bir takım koşullar bulunmaktadır. Bu koşulların sağlanması koşulu ile 25 bin chip hediye gönderilecektir.

Mynet oyun pepsi kodları ile kampanyaya katılım koşulları

  1. Kampanyaya katılım için her hangi bir yaş sınırı bulunmamaktadır. Yani 18 yaş altı olan kişilerin de bu kampanyaya katılımı sağlanabilmektedir.
  2. Kampanya stoklar ile sınırlı olan bir kampanyadır. Tamamlanmış olan stok adedinden sonra gönderilecek olan kodlar için hediye verilemeyecektir.
  3. Kampanya için gönderilecek olan kodlar pepsinin facebook sayfasından gönderilebilecektir.
  4. Ve kampanya için kullanılacak olan kodlar sadece 1 sefer kullanılabilecektir. Sadece bir sefer 25 bin ml chip hediye olacaktır.

Kampanyadan Yararlanamama Sebepleri

Yukarıda sıralanmış olan unsurlar taşınmadığı takdirde mynet oyun pepsi kodları gönderimi geçersiz sayılacak ve bunun akabininde 25 bin ml chip kullanımı gerçekleşemeyecektir.

Mynet Oyun İçin Bedava Pepsi Kapak Kodları

Aşağıdaki kapak kodlarını sizin için pepsi kutularından topladık.  Üstelik bu kapak numaralarını diğer pepsi kampanyaları için de kullanabilirsiniz.

Kod Alamadım Ne Yapmalıyım?

Her gün paylaştığımız ücretsiz kodlara rağmen hala kod alamadıysanız bir adet yorum bırakarak kod isteyebilirsiniz. Elimizden geldiğince bize ulaşan tüm kodları size iletmeye çalışıyoruz. Yorum atan kişiler arasından rastgele seçim yaparak kod gönderiyoruz. Bazen çok yoğunluk olabiliyor, çok fazla kullanılmamış pepsi kodu isteyen olabiliyor ve herkese kod gönderme sözü vermiyoruz bu yüzden. Ya da beklemeden kod üretmek için pepsi kod üretici aracımıza bakınız.