2019 Zula Pepsi Kodları

Son yıllarda fazlasıyla rekabet gören Türk oyunlarından biri olan Zula için, belirttiğimiz kodları kullanarak altın yükleyebilirsiniz. Bu işlem, son derece basit ve güvenlidir. Sağladığımız kodlar sayesinde rakiplerinizi geçebilir, oyun içi seviyenizi yükseltebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken ayrıntı ve özellikleri, sizler için belirledik.

Öncelikle kodları kullanabilmeniz için bir adet Zula hesabına sahip olmanız gerekiyor. Eğer hesabınız yok ise, Zula’nın resmi sitesinden kendinize özel bir adet hesap oluşturabilirsiniz. Oyun hakkında bahsetmemiz gerekirse, son derece güzel ve gerçekçi bir oyun. Keyif verdiği kadar zamanınızı geçirmenize de yarıyor. Bu nedenle Zula’yı incelemenizi tavsiye ediyorum.

Sonrasında ise bir adet 250ml veya 300ml büyüklükleri arasında kutu Pepsi’ye ihtiyacınız olacak. Endişelenmeyin, biz bu kodları ücretsiz bir biçimde temin edip sizlere sunuyoruz. Güncel bir biçimde kampanya ve promosyon kodlarından yararlanmak için, web sitemizi düzenli olarak ziyaret edebilirsiniz. Son derece de güvenli bir SSL sertifikası kullandığımızdan dolayı, çerezlerinizin emin eller altında bulunduğunu unutmayın.

Ardından Zula hesap ayarlarınıza erişin. Kampanya kodu kullan seçeneğinden, ayda en fazla 30 kez olmak üzere Pepsi kodunuzu girin. Ardından karşınıza çıkan yazıları okuyup onaylamanızın ardından, gelen çarkı çevirerek kampanyadan yararlanabilirsiniz.

İşlemin en mutlu eden kısmı ise, tüm bunlara ücretsiz bir biçimde sahip olmanız. Ekibimiz tarafından hazırlanıp temin edilen kodlar sayesinde, siz de oyundaki seviyenizi yükseltebilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. İyi eğlenceler dileriz.

zula Pepsi kapak kodları

Bedava Pepsi kod: GPR78KWA

Bedava Pepsi Şifreleri: http://bc.vc/dEAec49
Bedava Pepsi Şifreleri: http://bc.vc/FMSvbO8
Bedava Pepsi Şifreleri: MVKT2G43
Bedava Pepsi Şifre: http://bc.vc/dEAec49
Bedava Pepsi Şifreleri: ZG23Y86P
Bedava Pepsi Şifreleri: N7LAWQEH
Bedava Pepsi Şifreleri: RZKTUEVW
Bedava Pepsi Şifreleri: T8VL4XQN
Bedava Pepsi Şifreleri: http://bc.vc/UswytIo
Bedava Pepsi Şifreleri: YG7FZX29

Bedava Pepsi kodu: ZG23Y86P

Bedava Pepsi zula Şifreleri: 9ZMXECB6

Bedava Pepsi Şifreleri: http://bc.vc/dnNOOvR

2 Comments - Add Comment

Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

İpucu: Sağ altta yer alan bildirim butonuna basarak bildirimleri açarsanız kodlar paylaşıldığı anda size bildirim gelir 🙂 (Google Chrome Kullanın)