101 Okey Plus İçin Bedava 50.000 Çip Kampanyası

101 Okey Plus’ta arkadaşlarınızla bereaber bitmek bilmeyen eğlenceyi teknolojik dünyada keşfedin. Taşları düzenleyin ve elinizi açmak için gereken minimum 101 sayıya ulaşmak için elinizi hazırlayın. Rastgele dağıtılmış taşlarla eşsiz bir deneyim haline gelen oyunun keyfini çıkarın. Türkiye’nin en popüler oyununda çip kazanmak ve seviye atlamak için milyonlarca rakibe karşı oyna. 101 Okey Plus, özgün ve zarif bir turnuva deneyimi sunuyor. Şimdi oyun zamanı!

Zynga’nın 101 Okey Plus için düzenlemiş olduğu 500.000 kişiye, yanlış duymadınız 500.000 kişiye özel sunulan büyük kampanya kapsamında her kullanıcıya 1 kereye mahsus olacak şekilde bedava 50.000 çip hediyesi başlamıştır. Eğer 2. kez bu kampanyayı denemeye çalışırsanız “Bu kampanyaya daha önce katıldığınız için çip ödülünden faydalanamazsınız.” uyarısıyla karşılaşırsınız. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen herkes sayfanın altında yer alan bilgilerle 50.000 çip’e hak kazanabilirler. Bu arada 101 Okey Plus’a eklenen “Rizikolu” oyun modu sayesinde daha çok çip kazanabilir ya da kaybedebilirsiniz. Çiplerimizin daha çok önem kazandığı şu anlarda bu kampanya biz oyunculara adeta ilaç gibi gelecektir.

Hayatta hiçbir şeyin sınırsız olmadığı gibi, bu kampayanında bir sonu var. Ama burada 500.000 kişilik büyük bir kampanyadan bahsediyoruz. Yani hemen hemen birçok kişinin faydalanabileceği bu ve bunun gibi ileride olacak kampanyaları sitemizde duyurmaya devam edeceğiz. Kampanya hediyesine hak kazanmak için aşağıdaki linkten “BEDAVA 50.000 ÇİP” butonuna basarak yönlendirilen sayfadan hesabınıza giriş yaparak 50.000 çip hediyenize sahip olabilirsiniz. Hadi vakit kaybetmeden bu kampanyadan sizde yararlanın.